Przed Nami inauguracja kampanii i konkursu Lodołamacze 2026 w województwie łódzkim wraz z najważniejszymi włodarzami samorządowymi województwa i miasta Łodzi. Inauguracja odbędzie się w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Łodzi dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Krzysztofa Barańskiego. Zaproszenia nie ominęły strony społecznej działającej na rzecz osób z niepełnosprawnościami.
Oficjalna inauguracja kampanii Lodołamacze 2026 w województwie łódzkim odbędzie się:
- Data: 8 czerwca 2026 roku (poniedziałek)
- Godzina: 10:00
- Miejsce: Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi, ul. Wólczańska 49
Jedno z zaproszeń osobiście otrzymał Pan Robert Skowroński p.o. Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Łodzi z rąk Pana Ireneusza Makowskiego jako Członka Rady Krajowej POPON o którym pisaliśmy kilka dni temu w aktualności Zaproszenie dla Dyrektora PUP w Łodzi na otwarcie konkursu Lodołamacze 2026 woj. łódzkiego.
Kampania „Lodołamacze” od ponad dwóch dekad – Lodołamacze 2026 to już XXI edycja – udowadnia, że niepełnosprawność nie musi być barierą w rozwoju zawodowym. Jej celem jest wyróżnienie i nagrodzenie tych pracodawców, instytucji i organizacji, które wyznaczają najwyższe standardy w zakresie zatrudniania osób z niepełnosprawnościami oraz tworzą dla nich przyjazne, otwarte miejsca pracy.
