Dzisiejszy Poniedziałek rozpoczął się wyjątkowo mile, gdyż Pan Ireneusz Makowski tym razem jako Prezes Zarządu ORTOSPORT Sp. z o.o. otrzymał Podziękowania od Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP im. Bł. Edmunda Bojanowskiego.

Jest to ciąg dalszy zeszłotygodniowej dostawy nowej leżanki marki Sumer na potrzeby Naszego gabinetu, która zastąpił dotychczasową leżankę wykorzystywaną do terapii drenażu limfatycznego mechanicznego BOA. Jako, że leżanka była nadal sprawna, a w ORTOSPORT nie wyrzucamy rzeczy sprawnych wykorzystaliśmy Naszego łącznika, Panią mgr. Martą DolińskąDomem Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP im. Bł. Edmunda Bojanowskiego czy nie są zainteresowani takim nabytkiem. Odpowiedź była twierdząca, więc zgraliśmy wspólnie odbiór i leżanka zmieniła właściciela.

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tak zacną inicjatywę jednak dopiero otrzymane podziękowania pokazały Nam jak to było dobre i zachęta dl dalszych działań.

Wyjątkowe Podziękowania od DPSu za podarowanie leżanki